5 טיפים מהמומחים + MaleExtra הם הדרך היעילה ביותר לעכב את הסיפוק (סקס בני קיימה)

האורגזמה באה מוקדם מדי לעתים קרובות מעוררת בעיות חרדה, ולעשות לא מתרגש. כאשר מתקרבים השניות תהיינה ‘להתפוצץ’, אתה בדרך כלל מתחיל לדאוג. וכמו כדור שלג, הדבר המטריד, לשרוף את מערכת העצבים ולהאיץ שפיכה.

אם אתה רוצה להחזיק מעמד זמן רב, אתה צריך לנצח את החרדה במוח שלך, במקום לנסות להסיט את הדמיון הלא מינית,” אמר דוד רולנד, Ph.D. , פרופסור באוניברסיטת ולפראיסו.

להלן 5 טיפים פשוטים לדחות האורגזמה שלך, אשר תגרום לך יותר חזקים במיטה:

  • דגש על ניסיון יפה. דגש על כמה גדול המין שאתה חווה. נסו לבחור משהו צו ספציפי, כמו השפתיים של בן הזוג, נשימתו, תנועה של הירכיים או הכתפיים. אולי הרעיון הזה המראה החדש שלך. אבל, הדרך היחידה לדעת אם הטיפים האלה יכולים לעבוד גם בשבילך הוא לנסות את זה.

“אם אתה נהנה את הריגוש של סקס, אז אתה לא מתמקד יותר על דעתך:” מה אם אני מסיים מהר מדי, “ אומר רולנד.

  • את ההתרגשות. אם אתה מרגיש את עצמך מתקרב לקו הסיום מהר מדי, בכך שאתה מכיר זה מאפשר לך “לסגת” לפני שיהיה מאוחר מדי.

“יש כל כך הרבה מחשבות שיכול להאט את הגעתו של אורגזמה. לכן, אתה צריך לשמור על רמת משלך של התרגשות,”  אמר מייקל Parelman, Ph.D. , פרופסור לפסיכולוגיה קלינית ורפואה הרבייה באוניברסיטת קורנל

  • Honest לפרטנר שלך. תגיד השותף שלך, כי אתה צריך להאט את המשחק “. תגיד לה, “אתה כל כך חם. אני לא אחזיק מעמד זמן רב אם נמשיך ככה” או אפילו לעצור לרגע כאשר אתה בתוך panis באומרו “חכה רגע,”  אז אתה לגרות אותו בעל פה או באופן ידני עד אתה קצת שקט. בנוסף, הוא מדגים סיפוק עצמי זה לא הכל בשבילך. בשלב זה אתה ממש ראית כג’נטלמן.

“להיות פתוח בדרך זו מראה לשותף שלך כי אתה בטוח מינית,” אמר רולנד

  • עזרת בן זוגך. אווירה אינטימית נעלמת פתאום יגרום המצב להיות מוזר. אם עושה לך ‘סיום’ במהירות, ודא שאתה לעזור לה להשיג אותה “need’- ולהפחית לחץ אתה מרגיש לבצע לסיבוב הבא בצורה אופטימלית.

“דרכים רבות ניתן לעשות כדי לספק אישה במהלך קיום יחסי מין, שחלקם משחקי לשון שבו נשיקות ומין אוראלי,” אמר Parelman.

  • סקס חכם, לא רק סקס עמיד. מחקר מאוניברסיטת מדינת וינונה, מראה כי רוב הגברים בטעות לפרש ‘סקס טוב’ עם ‘מין עמיד’. ונשים לא חושבים על הטווח. שים לב, משחק מקדים מרגש, ומה אתה אומר אחרי הסקס חשוב יותר כאשר זה נותן הנאה אצל נשים.

בהתבסס על מחקר שנערך על ידי כמה מומחים, טיפים הנ”ל יכול לעבוד ביעילות עבור רוב הגברים במהלך קיום יחסי מין. עם זאת, עבור סוג אחר של אדם, הם עדיין זקוקים “תמיכה נוספת” בחדר השינה, כי לפעמים חלקם לעתים קרובות עדיין חוו “סקס מהיר” אפילו אימפוטנציה לפני “הקרב”. אחד התוספים הטובים ביותר נמצא בשימוש נרחב כדי לסייע להם גברי אלופים אדירים על המיטה היה זכר אקסטרה. למה זכר אקסטרה?

אקסטרה זכר הנה חברה ותיקה שהקדישה -15 השנים האחרונות למחקר ופיתוח של מוצרי בריאות חדשניים. צוות שירות לקוחות המסור שלנו זמין 24/7 בכדי לענות על כל שאלה שיש לך על כל המוצרים שלנו.

“עם יותר מ -12 מיליון קפסולות נמכרו יותר מ 150.000+ לקוחות מרוצים , ™ אקסטרה זכר הוא אחד המובילים, מוצרי שיפור זכר האמינים ביותר בשוק.”

לחץ כאן כדי ללמוד עוד אודות MaleExtra ™

איך מפעילים MaleExtra עובד?

Mrloseweight-באנר-זכר-אקסטרה

סיפוק מין – הן אתה והשותף שלך – מסתמך על זקפת טוב, קשה, ארוך טווח. ו זקפו טוב, קשה, ארוך טווח מסתמך על זרימת דם. ™ זכר אקסטרה משתמשת שילוב רב עוצמה של מרכיבים טבעיים מוכחים לעזור להגדיל את גודל, קשיות וקיימות של זקפות שלך על ידי הגברת זרימת הדם אל הפין שלך.

במהלך זקפה, הרקמות בפין שלך להתמלא בדם. הדם יותר רקמות אלה להחזיק, גדול יותר וטוב יותר הפין שלך הופך. זכר אקסטרה ™ מרחיב את כלי הדם המובילים אל הרקמות זיקפה הפין שלך, הגברת זרימת הדם אליהם כאשר יש לך זקפה. עלייה זו בזרימת הדם לפין שלך נותן לך יותר, חזק יותר, עמיד יותר זקפות, ומאפשר לך לחוות אורגזמות חזקות יותר, אינטנסיביות יותר.

mrloseweight-תועלת של גברים-תוספת

זה לא הכל. זרימת דם משופרת גם אומר חמצן וחומרים מזינים מועברים מהר יותר לתאים וכתוצאה מכך התעכבה עייפות לחיזוק כושר העמידה שלך במהלך קיום יחסי מין. עם אקסטרה זכר ™ אתה יכול לתת לשותף שלך את מה שהם באמת רוצים בזקפה קשה כסלע וכל כוח העמידה הלילה.

מהי התועלת האמיתית של MaleExtra

Mrloseweight-זכר-חוץ-תוצאה-ב-שבועותאקסטרה זכר מספקת יתרונות אמיתיים למשתמשי עניין של חודשים. התערובת הייחודית של MaleExtra של חומרים מזינים חיוניים ומרכיב עצמה לשיפור הזקפה נותנת לך תוצאות גדולות עם שלושה כדורים ביום . אז, פשוט לקחת שלוש כמוסות ™ אקסטרה זכרו כל יום עם ארוחת בוקר או ארוחה נוספת, וליהנות גדולה, זיקפה קשה חיי מין טעון סופר! הקפד לשתות הרבה מים כדי למנוע התייבשות.

רבי הלקוחות המרוצים שלנו ראו עלייה בגודל הפין הזקוף שלהם של בין 0.8 – 2.6 אינץ ‘על פני 3 – לתקופה של שלושה חודשים 6 באמצעות זכר אקסטרה ™ מדי יום. עם זיקפה גדולה, קשה, אורגזמות אינטנסיביות יותר, דחיפה עצומה הסיבולת שלך בחדר השינה, אין תוספת הגברת גברים אחרת כמו זכר אקסטרה ™.

התוצאות משתנות בין אנשים שונים, אבל רוב הלקוחות זכר אקסטרה להתחיל לראות תוצאות בתוך השבועות הראשונים של לקיחת ™ אקסטרה זכר. על מנת לראות תוצאות, חשוב שתמשיך לקחת זכר אקסטרה ™ מדי יום. ככל שאתה ממשיך לקחת ™ אקסטרה זכר, טוב יותר את התוצאות תקבל.

הם כל תופעת לוואי שלילית של MaleExtra

כל מי שמעוניין במוסף זה צריך לקרוא את החלק הזה בזהירות רבה. זה הכרחי לדעת את כל המרכיבים של אקסטרה הזכר הם טבעיים והם לא מביאים כל תופעת לוואי שלילית. עם זאת, במחקר האישי שלי, גיליתי כמה מנוסי גברי בעיה כמו זעה נורמלית, להחליק התייבשות דיכאון מתון. אך הם מעטים דיווחים על בעיה אלה ורוב ביקורות אקסטרה זכר הם חיוביים. מומלץ לכולם לקחת גלולות פי הבקבוק ציין על הבקבוק. אל תנסה לחרוג ובצע את ההוראות בקפידה. אם אתה בכושר ופעיל לקחת את הכדורים האלה ללא כל חשש.

“אין תופעות לוואי מוכרות כתוצאה זכר אקסטרה ™.”

לקנות MaleExtra ™ מתוך האתר הרשמי

סיפור הלקוח MaleExtra

מידע מפורט על ניתוח נתונים זכר אקסטרה, סטטיסטי, מכירות ומדע אינו מספיק ללא המלצות ממשתמשים. מכיוון שמשתמשים המלצה שיש להם להוכיח על מידע המוצר הוא עובדות מדויקות על האדמה אשר יכול לשמש גם כנקודת התייחסות או חוות דעת שנייה לפני משתמשים פוטנציאליים למעשה ישתמשו זכר אקסטרה. כאן אציג כמה המלצות של משתמשים זכר אקסטרה כי הורדתי מהאתר הרשמי:

“השתמשתי פין משאבות לפני ומצאתי אותם להיות מאוד זמניים, אז הייתי יותר מופתע לטובה כאשר MaleExtra עזר לי לשפר את גודל הפין שלי לצמיתות ב -1.7 סנטימטרים יותר מחודש. גם השותף שלי הוא מום באיזו מהירות הפין שלי גדל. אבל היא לא תשנה את לי חדשה לעולם. היא לא יכולה לשמור את ידיה ממני “.   – וויל Timpson, מדריך כושר, ארה”ב, דרום קרוליינה

“אני רק רוצה להודות לך על ההבדל שבצעת את הביטחון העצמי שלי, סיבולת, ובריאות פין כוללת. תפקוד לקוי של זיקפה יכול להשפיע על כל אדם, וזה יכול להיות מדכאת את זה עוד ממשיך. אבל התוסף שלך ובאימונים עשו את הבדל אמיתי לחיי המין שלי. אני כעת בשליטה של כוח העמידה שלי שפיכה מוקדמת אינם קיימים עוד. פלוס מצליח לשפר אורגזמות והפין בגודל שלי עורר ברצינות בי צד שאני לא ידעתי על קיומם. עכשיו אני כבר לא מפחד להתנסות “.  טוב כבשן, חשמלאי, ארה”ב, בולטימור

“אני אוהב את השליטה תרגילים של MaleExtra עזרו לי ליישם על הזין שלי. לא ציפיתי הודעה כאמור עלייה משמעותית בחשק מיני, גבריות ואת כוח העמידה שלי, אבל 34 אלה תרגילים פשוטים עזרו לי לרתום תיאבון המיני שלי וניסיון מלא אורגזמות אינטנסיביות “.  לוק קיין, מנכ”ל, ארה”ב, אילינוי

איך אני יכול לקנות MaleExtra?

ניתן לרכוש ™ זכר אקסטרה בביטחון מהאתר הרשמי (אנא, אל תקנו את המוצר הזה של אמזון או e-Bay), בידיעה שזה מגובה עם שום סיכון, לא טרחה כסף ביום 60 בחזרה להבטיח . אם מסיבה כלשהי אתה לא 100% מרוצים, פשוט להחזיר כמוסות ™ אקסטרה זכר הנותרים שלך יחד עם כל האריזה המקורית שלך תוך 60 יום מיום המשלוח עבור החזר מלא, למעט דמי משלוח.

כמה זה?

הצעות אקסטרה זכר 3 רכישות חבילות עם מחירים מוזלים עבור כל חבילה בהתאם לצרכים של לקוחותיה.

אריזת 1 חבילת 2
(הכי פופולרי ו ההישג הטוב ביותר)
חבילת 3
mrloseweight-MaleExtra-מחיר-01a mrloseweight-MaleExtra-מחיר-2a mrloseweight-MaleExtra-מחיר-03A

האם זה מוצר יקר?  התשובה היא “Abselutely NO!”, כאשר לעומת היתרונות שאתה מקבל עבור אמיתי בשלב מאוחר יותר בחיים שלך:

  • חיי מין טובים יותר
  • שותף מוערך ומועדף בגלל “כוח” של חדר השינה שלך
  • אמון מוגבר משום שהיא יכולה לספק השותף שלך במיטה עם גודל הפין ומין עמיד שתספק עבור בן זוגך
לחץ כאן עבור MaleExtra ™ הנחה מיוחדת עד Thursday, 2020-Feb-27