5 porad od ekspertów + MaleExtra są najbardziej skutecznym sposobem na opóźnienie orgazmu (Durable płciowych)

Orgazm przychodzi zbyt szybko, często stwarza problemy lękowe, a nie robić podekscytowana. Kiedy zbliża się sekunda będzie “wybuch”, zwykle zaczynają się martwić. I jak efekt kuli śniegowej, niepokojącą rzeczą, nagrać na układ nerwowy i przyspieszyć wytrysk.

Jeśli chcesz używać długo trzeba wygrać niepokój w mózgu, zamiast próbować odwrócić wyobraźnię non-seksualnej,” powiedział David Rowland, Ph.D. , profesor na Uniwersytecie w Valparaiso.

Oto 5 prostych wskazówek, aby odłożyć orgazm, który pozwoli Ci bardziej wydajne w łóżku:

  • Skoncentruj się na piękne doświadczenie. Skupić się na jak wielkie sex że jesteś doświadcza. Spróbuj wybrać odpowiedni dekret nic, podobnie jak usta swojego partnera, jego oddech, ruch bioder i ramion. Być może pomysł na swój nowy wygląd. Ale jedynym sposobem, aby wiedzieć, czy te wskazówki mogą działać dobrze dla ciebie jest, aby spróbować.

“Jeśli lubisz dreszczyk seksu, a potem już nie koncentrują się na myśli:” Co będzie, jeśli skończę zbyt szybko, ‘ “ mówi Rowland.

  • Trzymaj emocje. Jeśli czujesz się bardziej zbliża się do mety zbyt szybko, poprzez uznanie go pozwala na “pull back” zanim będzie za późno.

“Jest tak wiele myśli, które mogą spowolnić nadejście orgazmu. Tak, trzeba utrzymać swój własny poziom podniecenia,”  powiedział Michael Parelman, Ph.D. , profesor psychologii klinicznej i medycyny reprodukcyjnej na Cornell University

  • Szczery do swojego partnera. Powiedz swojemu partnerowi, że trzeba spowolnić grę “. Powiedz jej, “Jesteś tak gorąca. I nie potrwa długo, jeśli nadal w ten sposób” , a nawet zatrzymać się na chwilę, gdy jesteś wewnątrz Panis mówiąc “trzymaj na minutę”,  a następnie stymulować go doustnie lub ręcznie, aż jesteś trochę ciszej. Ponadto wykazuje samozadowolenie to nie wszystko dla Ciebie. W tym momencie rzeczywiście postrzegane jako dżentelmena.

“Bycie otwartym w ten sposób pokazuje swojego partnera, że jesteś pewny siebie seksualnie,” powiedział Rowland

  • Pomóż swojemu partnerowi. Kameralna atmosfera nagle znika spowoduje, że sytuacja jest dziwna. Jeżeli nie możesz skończyć ‘szybko, upewnij się jej pomóc, aby osiągnąć jej “need’- i zmniejszyć ciśnienie czujesz się optymalnie do następnej rundy.

“Wiele sposobów można zrobić, aby zadowolić kobietę podczas seksu, a niektóre z nich grają w język, gdy pocałunki i seks oralny”, powiedział Parelman.

  • Inteligentne Płeć nie tylko Trwała seksu. Badania z Winona State University pokazują, że większość ludzi błędnie interpretują “dobry seks ‘z’ wytrzymałego seksu”. A kobiety nie myśleć o perspektywie. Uwaga, ekscytująca gra wstępna, a co można powiedzieć po seks jest ważniejszy, gdy daje przyjemność u kobiet.

Na podstawie badań przeprowadzonych przez niektórych ekspertów, powyższe wskazówki mogą skutecznie pracować dla większości mężczyzn podczas seksu. Jednak z jakiegoś innego rodzaju człowieka, muszą jeszcze “dodatkowej pomocy” w sypialni, bo czasami niektóre z nich są często nadal występują “szybki seks”, nawet impotencja przed “walki”. Jednym z najlepszych suplementów są szeroko stosowane, aby pomóc im mężów i mistrzów na łóżku była Mężczyzna Extra. Dlaczego Mężczyzna Extra?

Mężczyzna Extra jest ugruntowaną którzy poświęcili ostatnie 15 lat na badania i rozwój innowacyjnych produktów zdrowotnych. Nasz zespół obsługi klienta jest dostępny 24/7, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania na temat wszystkich naszych produktów.

“Z ponad 12 milionów kapsułek sprzedanych ponad 150.000+ zadowolonych klientów , Mężczyzna Extra ™ jest jednym z wiodących i najbardziej zaufanych męskich produktów wzmacniających na rynku.”

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o MaleExtra ™

Jak działa MaleExtra działa?

Mrloseweight-Banner-Męski-Extra

Zaspokojenie seks – dla Ciebie i Twojego partnera – opiera się na dobrej, ciężkiej, trwałe erekcji. I dobry, twardy, trwały montaż opiera się na przepływie krwi. Mężczyzna Extra ™ wykorzystuje potężny fuzję sprawdzonych naturalnych składników, aby zwiększyć wielkość, twardość i trwałość erekcji poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa.

Podczas erekcji, tkanki w penisa wypełniają się krwią. Im więcej krwi, tkanki te posiadają, tym większy i twardszy penis staje. Mężczyzna Extra ™ rozszerza naczynia krwionośne prowadzące do tkanek erekcji penisa, zwiększając przepływ krwi do nich, gdy masz erekcję. Ten wzrost przepływu krwi do penisa daje większy, ciężej, dłużej trwające erekcje i umożliwia doświadczyć silniejszych, bardziej intensywne orgazmy.

mrloseweight korzyści-of-male-extra

To nie wszystko. Lepszy przepływ krwi oznacza także tlen i składniki odżywcze dostarczane są o wiele szybciej do swoich komórek, opóźnia zmęczenie i zwiększając wytrzymałość podczas seksu. Z Mężczyzna Extra ™ można dać partnerowi czego tak naprawdę chcą z rock-twarde erekcje i całą noc pobytu władzy.

Co to jest realne korzyści z MaleExtra

Mrloseweight-male-extra-Wynik-in-tygodniMężczyzna Extra zapewnia rzeczywiste korzyści dla użytkowników w ciągu kilku miesięcy. Unikalna mieszanka MaleExtra za niezbędnych składników odżywczych i silnych składników zwiększających erekcją daje duże rezultaty z zaledwie trzech tabletek dziennie . Więc Wystarczy wziąć trzy samców Dodatkowe kapsułki ™ codziennie na śniadanie lub inny posiłek i cieszyć się większe, twardsze erekcje i super-charged życie seksualne! Upewnij się, pić dużo wody, aby zapobiec odwodnieniu.

Wiele z naszych zadowolonych klientów widzieliśmy wzrost wielkości penisa o między 0,8 – 2,6 cala w ciągu 3 – 6 miesięcy przy użyciu Mężczyzna Extra ™ codziennie. Przy większych, mocniej erekcji, bardziej intensywnych orgazmów, a także ogromny impuls do wytrzymałości w sypialni, nie ma innego male enhancement dodatek jakby Mężczyzna Extra ™.

Wyniki różnią się między różnymi ludźmi, ale większość męskiej Extra klientów zobaczyć pierwsze wyniki w ciągu pierwszych kilku tygodniach przyjmowania Mężczyzna Extra ™. Aby zobaczyć wyniki, ważne jest, aby kontynuować stosowanie leku Mężczyzna Extra ™ codziennie. Im dłużej kontynuować przyjmowanie Mężczyzna Extra ™, lepsze wyniki można uzyskać.

Are The żadnych negatywnych skutkiem ubocznym MaleExtra

Każdy, kto jest zainteresowany tego dodatku należy bardzo uważnie przeczytać ten rozdział. Jest to konieczne, aby znać wszystkie składniki Mężczyzna Extra są naturalne i nie przynoszą żadnego negatywnego skutku ubocznego. Jednak w moich osobistych badań odkryłem, niektórzy ludzie doświadczyli podobnego problemu nieprawidłowej pocenie, przesuń odwodnienie i łagodnej depresji. Ale są one nieliczne doniesienia z tych problemów i większość męskiej Extra opinie są pozytywne. Zaleca się dla wszystkich, aby wziąć tabletki według wspomnianej butelki na butelce. Nie starają się przekroczyć i postępuj zgodnie z instrukcjami starannie. Jeśli jesteś dopasowanie i aktywny wziąć te tabletki bez żadnych obaw.

“Nie są znane skutki uboczne Mężczyzna Extra ™.”

Kup MaleExtra ™ z oficjalnej strony

MaleExtra Referencje klienta

Szczegółowe informacje dotyczące Mężczyzna Extra, statystycznej analizy danych, sprzedaży i nauki nie wystarczą bez referencje od użytkowników. Ponieważ referencje użytkowników, którzy muszą udowodnić na informacji o produkcie jest dokładne fakty na ziemi, który może być również używany jako odniesienie lub drugiej opinii, zanim potencjalni użytkownicy będą rzeczywiście wykorzystać Mężczyzna Extra. Tutaj przedstawię niektóre referencje użytkowników Mężczyzna Extra że pobrane z oficjalnej strony:

“Użyłem penis pompy przed i uznaliśmy je za bardzo tymczasowe, więc byłem bardziej niż mile zaskoczony, gdy MaleExtra pomógł mi aby trwale zwiększyć mój rozmiar penisa o 1,7 cala w ciągu miesiąca. Nawet mój partner jest zaskoczony tym, jak szybko mój penis urósł. Ale ona nie zmieni nowej mnie dla świata. Ona nie może utrzymać ręce przy sobie “.   – Will Timpson, siłowni instruktor, USA, Karolina Południowa

“Chcę tylko podziękować za różnicę dokonanych mojego zaufania, wytrzymałość i ogólny stan zdrowia prącia. Zaburzenia erekcji mogą mieć wpływ na każdego człowieka, a to może być dusza, niszcząc tym dłużej trwa. Ale twoje suplementy i ćwiczenia szkoleniowe złożyli rzeczywisty wpływ na moje życie seksualne. Jestem teraz pod kontrolą mojej mocy przebywających i wytrysk przedwczesny już nie istnieje. Plus starają się poprawić swoje orgazmy i rozmiar penisa poważnie wywołała stronę mnie, że nie wiedział istniał. Ja już nie boi się eksperymentować. ”  Toby Suszone, Elektryk, USA, Baltimore

“Kocham kontrolę ćwiczeń MaleExtra pomogły mi wprowadzić na mojego penisa. Nigdy nie spodziewałem się takiego zauważyć znaczny wzrost libido, męskość i moją moc pobyt, ale te 34 prostych ćwiczeń, które pomogły mi wykorzystać mój apetyt seksualny i doświadczenie w całości intensywne orgazmy “.  Luke Cain, CEO, USA, Illinois

Jak mogę kupić MaleExtra?

Można kupić Mężczyzna Extra ™ z ufnością z oficjalnej strony (proszę, nie kupuj tego produktu z Amazon lub e-Bay), wiedząc, że to jest łączona z Bez ryzyka, bez kłopotów 60 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy . Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w 100% zadowolony, po prostu zwrócić się pozostałe męskie Dodatkowe kapsułki ™ wraz z całym swoim oryginalnym opakowaniu w ciągu 60 dni od daty dostawy do pełnej refundacji, z wyłączeniem opłaty przewozowe.

Ile to kosztuje?

Mężczyzna Extra oferuje 3 pakiety zakupy ze zniżkami stawek dla każdego pakietu, zgodnie z potrzebami klientów.

1-ty Pakiet 2-ty Package
(najpopularniejszy i najlepszy wynik)
3. pakietu
mrloseweight-MaleExtra-cena-01a mrloseweight-MaleExtra-cena-2a mrloseweight-MaleExtra-cena-03a

Czy jest to drogi produkt?  Odpowiedź brzmi “Abselutely NIE!”, W porównaniu do korzyści można uzyskać za prawdziwe później w swoim życiu:

  • Lepsze życie seksualne
  • Doceniane i preferowanym partnerem z powodu “siły” sypialni
  • Pewność zwiększona, ponieważ może zaspokoić swojego partnera w łóżku z wielkością penisa i wytrzymałego płci, które dostarczają do swojego partnera
Kliknij tutaj, aby MaleExtra ™ Specjalna zniżka do Wednesday, 2020-Feb-19