5 tipov od odborníkov + MaleExtra sú najúčinnejší spôsob, ako oddialiť orgazmus (Durable pohlavia)

Orgazmus prichádza príliš skoro často vyvoláva problémy úzkosti a nerobte nadšenie. Keď sa blíži sekundy budú “explodovať”, zvyčajne začať robiť starosti. A ako lavínový efekt je znepokojujúce vec, vypáliť na nervový systém a urýchliť ejakuláciu.

Ak chcete trvať dlhú dobu, budete musieť vyhrať úzkosť vo vašom mozgu, namiesto toho sa snaží presmerovať non-sexuálne fantáziu,” povedal David Rowland, Ph.D. , profesor na univerzite v Valparaiso.

Tu je 5 jednoduchých tipov odložiť svoj orgazmus, ktorý vám bude silnejší v posteli:

  • Zamerať sa na krásny zážitok. Zamerajte sa na to, ako veľká je sex, že ste sa stretli. Skúste si vybrať konkrétne dekrét nič, rovnako ako vášho partnera pery, jeho dýchanie, pohyb bokov a ramien. Možno, že táto idea pre svoj nový vzhľad. Ale jediný spôsob, ako zistiť, či tieto tipy môže dobre fungovať pre vás, je to vyskúšať.

“Ak máte radi vzrušenie z pohlavia, potom už sústrediť na svojej mysli:” Čo keď dokončím príliš rýchlo, “ hovorí Rowland.

  • Udržujte vzrušenie. V prípade, že sa cítite sa blíži cieľovú čiaru príliš rýchlo, tým, že uznáva to umožňuje “vytiahnuť späť”, ako bude príliš neskoro.

“Existuje toľko myšlienok, ktoré môžu spomaliť príchod orgazmu. Takže, budete potrebovať na udržanie svojej vlastnej úrovne vzrušenie,”  povedal Michael Parelman, Ph.D. , profesor klinickej psychológie a reprodukčnej medicíny na Cornell University

  • Čestný svojmu partnerovi. Povedzte svojmu partnerovi, že je potrebné spomaliť hru “. Povedz jej, “Si tak horúca. Myslím nebude trvať dlho, ak budeme pokračovať takhle” alebo dokonca na chvíľu zastaviť, keď ste vo vnútri Panis tým, že hovorí “vydrž chvíľku,”  potom si ho stimulovať ústne alebo ručne kým ste trochu pokojnejšie. Okrem toho sa ukazuje, sebauspokojenia nie je všetko pre vás. V tomto okamihu je skutočne vnímané ako gentleman.

“Byť otvorený týmto spôsobom ukazuje, svojho partnera, že ste si istí, sexuálne,” povedal Rowland

  • Pomoci svojho partnera. Intímna atmosféra náhle zmizne spôsobí, že sa situácia bude zvláštne. V prípade, že robí tie dokončiť “rýchlo, Uistite sa, že jej pomohol dosiahnuť jej” need’- a znížiť tlak cítite plniť optimálne ďalšie kolo.

“Mnoho spôsobov, ako môže byť vykonané tak, aby spĺňali ženu pri sexe, z ktorých niektoré hrajú jazyk pri bozkávaní a orálny sex,” povedal Parelman.

  • Inteligentné sex, nie len Durable sex. Výskum od Winona State University, ukazuje, že väčšina ľudí chybne interpretovať “dobrý sex” s “trvanlivé pohlavia”. A ženy si nemyslím, že o termíne. Pozor, vzrušujúce predohra, a to, čo hovoríte, potom, čo sex je oveľa dôležitejšie, keď to dáva radosť u žien.

Na prieskume niektorými odborníkmi založený, môžu vyššie uvedené tipy efektívne pre väčšinu ľudí pri sexe fungovať. Avšak, pre nejaký iný druh človeka, ale stále v spálni potrebujú “osobitnej podpory”, pretože niekedy niektoré z nich sú často ešte dochádza k “rýchlej sex”, dokonca aj impotencia pred “boja”. Jeden z najlepších doplnkov sú široko používané pomôcť im silní a majstrami na posteli bol Male Extra. Prečo by Male Extra?

Muž Extra je dobre zavedená spoločnosť, ktorá sa venovali v posledných 15 rokoch na výskum a vývoj inovatívnych zdravotníckych produktov. Náš špecializovaný zákaznícky servis sú k dispozícii 24/7 odpovedať na všetky otázky, ktoré ste o niektorý z našich produktov.

“S viac než 12 miliónov kapslí predávaných viac ako 150.000+ spokojných zákazníkov , Muž Extra ™ je jedným z vedúcimi, najdôveryhodnejších mužskej vylepšenia produktov na trhu.”

Kliknite tu sa dozviete viac o MaleExtra ™

Ako sa MaleExtra prácu?

Mrloseweight-Banner-Male-Extra

Uspokojenie sex – pre vás aj vášho partnera – spolieha na dobrý, pevný, dlhotrvajúcu erekciu. A to dobrý, tvrdý, dlhotrvajúci erekcie spolieha na prietok krvi. Muž Extra ™ využíva výkonný fúziu preverených prírodných zložiek pomôcť zvýšiť veľkosť, tvrdosť a udržateľnosť svojich erekcie zvýšením prítoku krvi do penisu.

Počas erekcie, tkanivo penisu naplní krvou. Čím viac krv tieto tkanivá držať, tým väčšie a ťažšie váš penis sa stane. Muž Extra ™ rozširuje cievy vedúce do toporivých tkanív v penise, čím sa zvyšuje prietok krvi do nich, keď máte erekciu. Toto zvýšenie prietoku krvi do penisu vám dáva väčšie, ťažšie, dlhšie trvajúci erekciu, a umožňuje zažiť silnejší a intenzívnejší orgazmus.

mrloseweight-benefit-of-male-extra

To nie je všetko. Zlepšil krvný prietok tiež znamená kyslík a živiny sú dodávané oveľa rýchlejšie do vašich buniek, odďaľuje únavu a zvýšiť výdrž pri sexe. S Muž Extra ™ môžete dať svojho partnera, čo skutočne chcú so skalnými tvrdé erekcie a celonočné výdrž.

Aký je skutočný prínos MaleExtra

Mrloseweight-male-extra-výsledok-in-týždňovMuž Extra poskytuje skutočné výhody pre užívateľov v priebehu niekoľkých mesiacov. MaleExtra je unikátna zmes esenciálnych živín a silných erekciou zvyšujúcich zložiek vám dáva veľké výsledky s iba tromi piluliek denne . Takže, len mať tri mužské Zvlášť ™ každý deň kapsule s vašou raňajkami alebo iným jedlom a užiť väčšie, tvrdšie erekcie a sexuálny život super nabitý! Uistite sa, že budete piť veľa vody, aby sa predišlo dehydratácii.

Mnohí z našich spokojných zákazníkov došlo k nárastu vo svojom vztýčený penis veľkosť v rozmedzí od 0,8 do 2,6 palca cez 3 – 6 mesiacov pomocou Muž Extra ™ každý deň. S väčšou, tvrdšie erekcie, intenzívnejších orgazmov a obrovskú podporu na vaše výdrž v spálni, neexistuje žiadna iná posilnenie mužskej doplnok, ako Male Extra ™.

Výsledky sa líšia medzi rôznymi ľuďmi, ale väčšina mužských Extra zákazníkov začať vidieť výsledky počas prvých niekoľkých týždňoch užívania Muž Extra ™. Aby bolo možné vidieť výsledky, je dôležité, aby ste aj naďalej brať Muž Extra ™ každý deň. Čím dlhšie budete aj naďalej brať Muž Extra ™, lepšie výsledky dostanete.

Are The prípadný negatívny vedľajší účinok MaleExtra

Každý, kto má záujem v tomto dodatku by mal veľmi starostlivo prečítajte túto časť. Je nutné poznať všetky zložky Male Extra sú prírodné a neprinášajú žiadny negatívne vedľajšie účinky. Avšak, v mojom osobnom výskumu, som zistil, že niektorí muži zažil problém, ako je abnormálne potenie, kĺzať dehydratácii a mierne depresie. Sú však niekoľko správ o týchto probléme a väčšina Male Extra recenzie sú pozitívne. Je doporučené pre každého, aby sa prášky podľa fľaši uvedený na fľaši. Nepokúšajte sa prekročiť a starostlivo sledovať inštrukcie. Ak ste fit a aktívny vziať tieto tabletky bez akýchkoľvek obáv.

“Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky z Male Extra ™.”

Buy MaleExtra ™ od oficiálnej stránky

MaleExtra Zákaznícka referencie

Podrobné informácie o Muž Extra, štatistické analýzy dát, predaja a vedy nie sú dostatočne bez referencie od užívateľov. Vzhľadom k tomu, posudky užívatelia, ktorí majú preukázať základe informácií o produktoch je presná fakty o krajine, ktorá môže byť tiež použitý ako odkaz alebo druhé stanovisko pred potenciálni užívatelia budú skutočne používať Muž Extra. Tu som sa predstaví niektoré ohlasy užívateľov Muž Extra, ktoré som stiahnuť z oficiálnych webových stránkach:

“Použil som penis čerpadlá skôr a našiel je byť veľmi dočasný, takže som viac ako príjemne prekvapený, keď MaleExtra mi pomohlo trvalo zvýšiť svoju veľkosť penisu o 1,7 palcov v priebehu jedného mesiaca. Dokonca aj môj partner je šokovaný tým, ako rýchlo sa môj penis rastie. Napriek tomu, že nebude meniť novú ma na celom svete. Ona nemôže udržať svoje ruky preč. ”   – Will Timpson, telocvični inštruktor, USA, Južná Karolína

“Chcem vám poďakovať za tým rozdielom, ste vykonali môjmu sebavedomie, vytrvalosť a celkové zdravie penisu. Erektilná dysfunkcia môže ovplyvniť každého muža, a to môže byť duša ničiť čím dlhšie to ide ďalej. Ale vaše doplnky a cvičenie tréningu robili skutočný rozdiel na môj sexuálny život. Teraz som kontrolu nad svojím výdrž a predčasná ejakulácia už neexistujú. Plus podarilo zlepšiť svoje orgazmy a veľkosť penisu vážne vyvolala stranu ma, že som nevedel, neexistoval. Teraz som už neboja experimentovať. ”  Toby pece, elektrikár, USA, Baltimore

“Milujem kontrolu MaleExtra je cvičenie mi pomohli realizovať na mojom penisu. Nečakal som, že si všimnúť takého výrazný nárast libida, mužnosť a svoju výdrž, ale tieto 34 jednoduchá cvičenia mi pomohlo využiť svoj ​​sexuálny apetít a skúseností úplne intenzívny orgazmus. ”  Luke Cain, CEO, USA, Illinois

Ako môžem kúpiť MaleExtra?

Môžete si kúpiť Muž Extra ™ bez obáv z oficiálnych webových stránok (prosím, nekupujte výrobok zo Amazon, e-Bay) s vedomím, že je to podložené, no riziká žiadne problémy záruku 60 dní peniaze späť . Ak z nejakého dôvodu nie ste 100% spokojní, jednoducho vrátiť svoje zostávajúce Pánske Zvlášť ™ kapsule spolu so všetkými pôvodnom obale do 60 dní odo dňa doručenia za plnú náhradu, s výnimkou poplatkov za dopravu.

Koľko to stojí?

Samce navyše ponúka 3 balíky nakupuje s lacnými ceny pre každý balíček v súlade s potrebami svojich zákazníkov.

1. balík 2. Package
(najobľúbenejší a najlepší výsledok)
3. Package
mrloseweight-MaleExtra-price-01A mrloseweight-MaleExtra-price-2a mrloseweight-MaleExtra-price-03A

Je to drahý produkt?  Odpoveď je “Abselutely NIE!” Keď V porovnaní s výhodami, ktoré dostanete v reálnom neskôr vo svojom živote:

  • Better Sex Life
  • Ocenil a preferovaným partnerom pretože “sily” vašej spálni
  • Dôvera zvýšila, pretože to môže uspokojiť svojho partnera v posteli s veľkosťou penisu a odolného pohlavia, ktoré poskytujete pre vášho partnera
Kliknite tu pre MaleExtra ™ špeciálnu zľavu až Monday, 2020-Apr-06