5 tipů od odborníků + MaleExtra jsou nejúčinnější způsob, jak oddálit orgasmus (Durable pohlaví)

Orgasmus přichází příliš brzy často vyvolává problémy úzkosti a nečiňte nadšení. Když se blíží sekundy budou “explodovat”, obvykle začít dělat starosti. A jako lavinový efekt je znepokojující věc, vypálit na nervový systém a urychlit ejakulaci.

Chcete-li trvat dlouhou dobu, budete muset vyhrát úzkost ve vašem mozku, místo toho se snaží přesměrovat non-sexuální fantazii,” řekl David Rowland, Ph.D. , profesor na univerzitě v Valparaiso.

Zde je 5 jednoduchých tipů odložit svůj orgasmus, který vám bude silnější v posteli:

  • Zaměřit se na krásný zážitek. Zaměřte se na to, jak velká je sex, že jste se setkali. Zkuste si vybrat konkrétní dekret nic, stejně jako vašeho partnera rty, jeho dýchání, pohyb boků a ramen. Možná, že tato idea pro svůj nový vzhled. Ale jediný způsob, jak zjistit, zda tyto tipy může dobře fungovat pro vás, je to vyzkoušet.

“Máte-li rádi vzrušení z pohlaví, pak již soustředit na své mysli:” Co když dodělám příliš rychle, “ říká Rowland.

  • Udržujte vzrušení. V případě, že se cítíte se blíží cílovou čáru příliš rychle, tím, že uznává to umožňuje “vytáhnout zpět”, než bude příliš pozdě.

“Existuje tolik myšlenek, které mohou zpomalit příchod orgasmu. Takže, budete potřebovat k udržení své vlastní úrovně vzrušení,”  řekl Michael Parelman, Ph.D. , profesor klinické psychologie a reprodukční medicíny na Cornell University

  • Čestný svému partnerovi. Řekněte svému partnerovi, že je třeba zpomalit hru “. Řekni jí, “Jsi tak horká. Myslím nebude trvat dlouho, pokud budeme pokračovat takhle” nebo dokonce na chvíli zastavit, když jste uvnitř Panis tím, že říká “vydrž chvilku,”  pak si ho stimulovat ústně nebo ručně dokud jste trochu klidnější. Kromě toho se ukazuje, sebeuspokojení není všechno pro vás. V tomto okamžiku je skutečně vnímáno jako gentleman.

“Být otevřený tímto způsobem ukazuje, svého partnera, že jste si jisti, sexuálně,” řekl Rowland

  • Pomoci svého partnera. Intimní atmosféra náhle zmizí způsobí, že se situace bude zvláštní. V případě, že dělá ty dokončit “rychle, Ujistěte se, že jí pomohl dosáhnout její” need’- a snížit tlak cítíte plnit optimálně další kolo.

“Mnoho způsobů, jak může být provedeno tak, aby splňovaly ženu při sexu, z nichž některé hrají jazyk při líbání a orální sex,” řekl Parelman.

  • Inteligentní sex, ne jen Durable sex. Výzkum od Winona State University, ukazuje, že většina lidí chybně interpretovat “dobrý sex” s “trvanlivé pohlaví”. A ženy si nemyslím, že o termínu. Pozor, vzrušující předehra, a to, co říkáte, poté, co sex je mnohem důležitější, když to dává radost u žen.

Na průzkumu některými odborníky založen, mohou výše uvedené tipy efektivně pro většinu lidí při sexu fungovat. Nicméně, pro nějaký jiný druh člověka, ale stále v ložnici potřebují “zvláštní podpory”, protože někdy některé z nich jsou často ještě dochází k “rychlé sex”, dokonce i impotence před “boje”. Jeden z nejlepších doplňků jsou široce používány pomoci jim silní a mistry na posteli byl Male Extra. Proč by Male Extra?

Muž Extra je dobře zavedená společnost, která se věnovali v posledních 15 letech na výzkum a vývoj inovativních zdravotnických produktů. Náš specializovaný zákaznický servis jsou k dispozici 24/7 odpovědět na všechny otázky, které jste o některý z našich produktů.

“S více než 12 milionů kapslí prodávaných více než 150.000+ spokojených zákazníků , Muž Extra ™ je jedním z vedoucími, nejdůvěryhodnějších mužské vylepšení produktů na trhu.”

Klikněte zde se dozvíte více o MaleExtra ™

Jak se MaleExtra práci?

Mrloseweight-Banner-Male-Extra

Uspokojení sex – pro vás i vašeho partnera – spoléhá na dobrý, pevný, dlouhotrvající erekci. A to dobrý, tvrdý, dlouhotrvající erekce spoléhá na průtok krve. Muž Extra ™ využívá výkonný fúzi prověřených přírodních složek pomoci zvýšit velikost, tvrdost a udržitelnost svých erekce zvýšením přítoku krve do penisu.

Během erekce, tkáň penisu naplní krví. Čím více krev tyto tkáně držet, tím větší a těžší váš penis se stane. Muž Extra ™ rozšiřuje cévy vedoucí do topořivých tkání v penisu, čímž se zvyšuje průtok krve do nich, když máte erekci. Toto zvýšení průtoku krve do penisu vám dává větší, těžší, déle trvající erekci, a umožňuje zažít silnější a intenzivnější orgasmus.

mrloseweight-benefit-of-male-extra

To není všechno. Zlepšil krevní průtok také znamená kyslík a živiny jsou dodávány mnohem rychleji do vašich buněk, oddaluje únavu a zvýšit výdrž při sexu. S Muž Extra ™ můžete dát svého partnera, co skutečně chtějí se skalními tvrdé erekce a celonoční výdrž.

Jaký je skutečný přínos MaleExtra

Mrloseweight-male-extra-výsledek-in-týdnůMuž Extra poskytuje skutečné výhody pro uživatele během několika měsíců. MaleExtra je unikátní směs esenciálních živin a silných erekcí zvyšujících složek vám dává velké výsledky s pouhými třemi pilulek denně . Takže, jen mít tři mužské Zvláště ™ každý den kapsle s vaší snídaní nebo jiným jídlem a užít větší, tvrdší erekce a sexuální život super nabitý! Ujistěte se, že budete pít hodně vody, aby se předešlo dehydrataci.

Mnozí z našich spokojených zákazníků došlo k nárůstu ve svém vztyčený penis velikost v rozmezí od 0,8 do 2,6 palce přes 3 – 6 měsíců pomocí Muž Extra ™ každý den. S větší, tvrdší erekce, intenzivnějších orgasmů a obrovskou podporu na vaše výdrž v ložnici, neexistuje žádná jiná posílení mužské doplněk, jako Male Extra ™.

Výsledky se liší mezi různými lidmi, ale většina mužských Extra zákazníků začít vidět výsledky během prvních několika týdnech užívání Muž Extra ™. Aby bylo možné vidět výsledky, je důležité, abyste i nadále brát Muž Extra ™ každý den. Čím déle budete i nadále brát Muž Extra ™, lepší výsledky dostanete.

Are The případný negativní vedlejší účinek MaleExtra

Každý, kdo má zájem v tomto dodatku by měl velmi pečlivě přečtěte tuto část. Je nutné znát všechny složky Male Extra jsou přírodní a nepřinášejí žádný negativní vedlejší účinky. Nicméně, v mém osobním výzkumu, jsem zjistil, že někteří muži zažil problém, jako je abnormální pocení, klouzat dehydrataci a mírné deprese. Jsou však několik zpráv o těchto problému a většina Male Extra recenze jsou pozitivní. Je doporučeno pro každého, aby se prášky podle láhvi uvedené na lahvi. Nepokoušejte se překročit a pečlivě sledovat instrukce. Pokud jste fit a aktivní vzít tyto pilulky bez jakýchkoliv obav.

“Nejsou známy žádné vedlejší účinky z Male Extra ™.”

Buy MaleExtra ™ od oficiální stránky

MaleExtra Zákaznická reference

Podrobné informace o Muž Extra, statistické analýzy dat, prodeje a vědy nejsou dostatečně bez reference od uživatelů. Vzhledem k tomu, posudky uživatelé, kteří mají prokázat základě informací o produktech je přesná fakta o zemi, která může být také použit jako odkaz nebo druhé stanovisko před potenciální uživatelé budou skutečně používat Muž Extra. Zde jsem se představí některé ohlasy uživatelů Muž Extra, které jsem stáhnout z oficiálních webových stránkách:

“Použil jsem penis čerpadla dříve a našel je být velmi dočasný, takže jsem více než příjemně překvapen, když MaleExtra mi pomohlo trvale zvýšit svou velikost penisu o 1,7 palců v průběhu jednoho měsíce. Dokonce i můj partner je šokován tím, jak rychle se můj penis roste. Přesto, že nebude měnit novou mě na celém světě. Ona nemůže udržet své ruce pryč. ”   – Will Timpson, tělocvičně instruktor, USA, Jižní Karolína

“Chci vám poděkovat za tím rozdílem, jste provedli mému sebevědomí, vytrvalost a celkové zdraví penisu. Erektilní dysfunkce může ovlivnit každého muže, a to může být duše ničit čím déle to jde dál. Ale vaše doplňky a cvičení tréninku dělali skutečný rozdíl na můj sexuální život. Nyní jsem kontrolu nad svým výdrž a předčasná ejakulace již neexistují. Plus podařilo zlepšit své orgasmy a velikost penisu vážně vyvolala stranu mě, že jsem nevěděl, neexistoval. Nyní jsem již nebojí experimentovat. ”  Toby pece, elektrikář, USA, Baltimore

“Miluji kontrolu MaleExtra je cvičení mi pomohli realizovat na mém penisu. Nečekal jsem, že si všimnout takového výrazný nárůst libida, mužnost a svou výdrž, ale tyto 34 jednoduchá cvičení mi pomohlo využít svůj sexuální apetit a zkušeností zcela intenzivní orgasmus. ”  Luke Cain, CEO, USA, Illinois

Jak mohu koupit MaleExtra?

Můžete si koupit Muž Extra ™ bez obav z oficiálních webových stránek (prosím, nekupujte výrobek ze Amazon, e-Bay) s vědomím, že je to podložené, no rizika žádné problémy záruku 60 dnů peníze zpět . Pokud z nějakého důvodu nejste 100% spokojeni, jednoduše vrátit své zbývající Pánské Zvláště ™ kapsle spolu se všemi původním obalu do 60 dnů ode dne doručení za plnou náhradu, s výjimkou poplatků za dopravu.

Kolik to je?

Samci navíc nabízí 3 balíky nakupuje s levnými ceny pro každý balíček v souladu s potřebami svých zákazníků.

1. balíček 2. Package
(nejoblíbenější a nejlepší výsledek)
3. Package
mrloseweight-maleextra-price-01A mrloseweight-maleextra-price-2a mrloseweight-maleextra-price-03A

Je to drahý produkt?  Odpověď je “Abselutely NE!” Když Ve srovnání s výhodami, které dostanete v reálném později ve svém životě:

  • Better Sex Life
  • Ocenil a preferovaným partnerem protože “síly” vaší ložnici
  • Důvěra zvýšila, protože to může uspokojit svého partnera v posteli s velikostí penisu a odolného pohlaví, které poskytujete pro vašeho partnera
Klikněte zde pro MaleExtra ™ speciální slevu až Tuesday, 2020-Feb-25