D-Bal Žyniuonis vadovas: populiariausias žingsniai Build raumenų Krūtinės Greitai

Krūtinės raumenų yra vienas iš mėgstamiausių dalių vyrų, dauguma vyrų, kurie praktikuoja krovinius tikrai nori krūtinės jie praktiškai daugiau atletiškas, bet krūtinės raumenys tampa viena raumenų, kad sunku įkurta. Daugiau dėmesio reikia auginti raumenis krūtinės taip, kad didžiausias. Statybos Krūtinės raumenys ne taip lengva sukurti Biceps raumenų. Norėdami sukurti krūtinės raumenys yra gražus, kaip gerai proporcingas, reikia kruopštumo ir kantrybės. Sukurkite krūtinės raumenis raumenų, būtina taip pat nuoseklumas praktikos ir įsipareigojimą mokytis, tai yra mokymas būti rutinos ir taip pat kiekvienas pratimas akcentuojant ir nekeičia pratybų modelį kaip ir dauguma pradedantiesiems viešbučiai bandė Kiekvienas pratimas pradėjo vykdyti pilvo raumenys, krūtinės raumenys, raumenų sparnus, visi bando pratimus. Daugelis žmonių nesugeba, nes iš nuobodulio, kurie atrodo greičiau nei krūtinės raumenys formavimas.

klaidas

Venkite jų, jei norite treniruoti krūtinės raumenis:

  • Ar ne persitreniravimo . Nori gauti krūtinės srityse formą, o ne kaip bando daryti pratimus, kurie dirba krūtinės raumenys intensyviai. Subalansuota ir tinkama pratimas yra raktas į Jūsų sėkmę.
  • Perteklinė pečių rotacija . Jei kai pratimai, susiję su sukimosi ant savo pečių pernelyg didelę jėgą, tai nėra tikėtina, gausite nukentėjusioms sąnarius. Ir tai, be abejo, trukdo krūtinės raumenų pratimus.

Darbas

Yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti siekiant efektyviai formuoti savo krūtinės raumenys:

  • Štangos spaudimas . Daugelis žmonių sako, kad sukurti gerus krūtinės raumenis yra štangos spaudimas vykdyti. Taip, kad stende paspauskite pratybos padarė didelę naudotis išplėsti krūtinės raumenis. Nors krūtinės pratimai naudojant stende paspauskite nėra vienintelis būdas gauti gerą krūtinės raumenis.
  • Variacijos Push Up raumenų krūtinės . Push Up alternatyvą štangos taip pat veiksmingai formuoti krūtinės raumenis. Vien Šis pratimas gali padidinti jūsų krūtinės ląstoje, pečių, tricepsas ir pagrindines raumenų stiprumą. Štai keletas variantų push ups, kad galite pabandyti:
    • Svertinis Roses. Įrašyta apkrovą yra klasikinis būdas sukelti raumenų dirbti sunkiau ir padaryti mažesnis pakartojimų dar dirbti optimaliai. Papildoma našta gali naudoti plokštelę arba prispirti į nugarą

    • Krūtinės Išspauskite Roses. Šis pratimas yra paspausti svarmenimis pora kartu, o daro push-up. Šis judėjimas gali sukurti paskatą krūtinės raumenų skaidulų

    • Lankininkas Push Up. Šis pratimas yra ne push-up su viena ranka (vieno peties push-up) viena alternatyva. Archer push-up gali dirbti plėtoti krūtinės, tricepsas, pilvo, pečių ir pagrindinė stabilizuojančių raumenų raumenis.

    • Plyometrik Roses. Norėdami pridėti savo sprogstamosios galios, galite pabandyti padaryti push-up versiją plyometrics.

    • Pakabinamas Roses. Šis pratimas veikia pagrindinius raumenis, krūtinės ir šis pratimas paprastai bus sunkiau nei push-up ant grindų

  • Mityba . Be to vykdyti, mityba per dieta labai svarbų vaidmenį formuojant programa krūtinės raumenis. Svarbiausia yra sumažinti didelį glikemijos indeksuotų maisto produktų, pavyzdžiui, baltieji ryžiai, balta duona, ledai, cukraus, arba aukštos fruktozės kukurūzų sirupo. Angliavandeniai ir riebalai vis dar reikia kaip energijos šaltinis pratybų metu. Pasirinkite sudėtingų angliavandenių, pavyzdžiui, rudieji ryžiai, saldžiosios bulvės, arba kviečių. Nors sveikų riebalų šaltinis galima gauti per riešutai, avokadas, ar alyvuogių aliejaus. Atminkite, kad baltymas yra svarbiausias dalis į raumenų formavimuisi.

 • Papildymas . Įprastiniai Pratimai ir dieta mityba yra bendros būdų sukurti krūtinės raumenis organiškai. Tuo tarpu, jei norite krūtinės raumenys steigimą greičiau, bet saugiai, reikia specialų katalizatorių, žinomas kaip papildų. Yra daug papildai raumenų masės formavimas rinkoje, tiek offline ir online. Tačiau, tik vienas iš geriausių ir plačiai naudojamas kultūristų pasaulyje, būtent D-Bal arba Dianabol

Kas yra D-Bal?

D-Bal arba Dianabol chemijos Methandrostenolone. Iš pradžių buvo sukurta 1950 Dr John Zeigler, gydytojas į JAV olimpinės komandos. Sovietų sportininkai buvo eksponuoti beveik nežmoniškas jėga ir skerdimo savo konkurenciją. Ji buvo atrasta, kad sportininkai buvo vartojamas didelėmis dozėmis testosterono, suteikiant jiems nesąžiningą pranašumą. Atsakant į šį atradimą, dr Zeigler sukūrė D-BAL padėti išlyginti vienodas sąlygas JAV komanda.

 

D-Bal netrukus tapo viena kultūristų ir kitų sportininkų, kurie rėmėsi jėga, nes ji buvo lengviau priimti negu injekcijos mėgstamiausia ir dėl jo veiksmingumo greitai statyti raumenų jėgą ir masę

Remiantis mokslinių tyrimų ir akivaizdu, vartojate papildus, kurių sudėtyje yra Methandrostenolone daug greitai ir saugiai, ypač statyti krūtinės muslces! Vienas įrodymas yra kultūristas ir Holivudo veiksmo aktorius,  Arnoldas Schwarzeneggeris . Arnoldas naudojo Methandrostenolone nuo jo kultūristas karjeros pradžioje.

“Keletas sėkmingų sportininkų ir profesionalių kultūristų atėjau į priekį ir pripažino ilgalaikį Methandrostenolone naudojimą, įskaitant Arnoldas Schwarzeneggeris.” – Vikipedija

Be to, ekspertai padidinti Methandrostenolone ir padarė papildas dariniai saugiau ir teisinis pagal pavadinimą Dianabol arba taip pat žinomas kaip D-Bal.

 

Kaip veikia D-Bal veikia?

Žiūrėdami per nuomones apie D-Bal matote medicinos ekspertai teigia, kad ten tikrai nėra jokių įrodymų, kad tai anabolinis steroidas, gali teigiamai paveikti raumenų hipertrofiją ir sportininko pasirodymą. Tai nepagrįstas teiginys, bet jums skaityti ją vėl ir vėl. Dėl šios priežasties, jei daug žmonių reikalauti, kad jis neveikia, tada kiti bus sekti kartu ir tiesiog tikiu jais. Tiesa yra tai, kad per pastaruosius 50 metų sportininkai ir kiti buvo naudojant šio junginio su teigiamų rezultatų. Mūsų rekomendacijos geriausios D-Bal kaminai ir ciklo dozės čia.

Žemiau yra teigiami rezultatai naudojant D-BAL kultūrizmo:

 • Padidėjimas, metabolinio aktyvumo – D-Bal turės padidinti savo metabolizmą, leidžia sudeginti daugiau kalorijų nei jūs naudojate poveikį. Ir tai sukelia daugiau liesos audinio ir mažiau riebalų naudos.
 • Pelnas raumenų masės – Jei jūsų tikslas yra įgyti raumenų masę galite imtis vidutinio dozes D-Bal ir žymiai padidinti savo suvartojamų kalorijų galite greitai pasiekti savo tikslą. Tai nėra neįprasta, kad vartotojas galėtų gauti 20 svarų per kelias savaites, kaip rezultatas.
 • Greičiau atkūrimas – Jeigu vartojate D-BAL rasite sau gijimo ir atgauti greičiau iš savo treniruotės. Tai veda prie geresnių rezultatų visą kelią aplink.
 • Padidinti stiprumas – Naudojant D-BAL Jūs labai greitai pasiekti žymiai didesnį stiprumą.
 • Greičiau atkūrimas – Jeigu vartojate D-BAL rasite sau gijimo ir atgauti greičiau iš savo treniruotės. Tai veda prie geresnių rezultatų visą kelią aplink.
 • Išsaugojimas Lean Tissue – intensyvias treniruotes ir mokymas gali sukelti raumenų masės sunaikinimo, tačiau naudojant D-BAL institucija turi būti apsaugota nuo tokios.
 • Padidėjimas, metabolinio aktyvumo – D-Bal turės padidinti savo metabolizmą, leidžia sudeginti daugiau kalorijų nei jūs naudojate poveikį. Ir tai sukelia daugiau liesos audinio ir mažiau riebalų naudos.

 

Kai jis ateina į dozavimo, nėra sunku ir greitai taisyklės, tačiau 20 mg yra minimalus reikalingas daugumos vyrų sportininkų pamatyti rezultatus. Maksimali dozė daugumai sportininkų yra apie 50 miligramų D-Bal, tačiau kai labai patyręs ir bebaimiai vartotojai bus eiti kaip aukštas, kaip 100 miligramų per dieną. Nors po 100 mg paprastai yra laikomi saugūs, tačiau dauguma vartotojų gauti puikius rezultatus ne maksimalios paros dozės, ty 50 mg. Turėkite omenyje, kad tai darant prielaidą, kad produktas jums yra autentiška.

Dėl pradedantiesiems vartotojams, pradinė dozė 20-30 mg per dieną yra siūloma. Šis diapazonas leidžia pasiekti puikių rezultatų, tačiau vis dar yra pakankamai mažas, kad sumažinti šalutinį poveikį ir suteikti vartotojui galimybę sužinoti, kaip steroidas įtakos jų individualų fiziologiją. Labai svarbu su bet anabolinių steroidų nauji vartotojai pradėti mažomis dozėmis, siekiant įvertinti jų individualų reakciją ir toleranciją į konkretų steroidų. Ne tik tai, kai kurie vartotojai gali net mano, kad žemas D-Bal dozė yra visi jie kada nors reikės gauti rezultatus, kurių jiems reikia

Kas yra šalutinis poveikis, o naudojant D-BAL?

Atsižvelgiant D-BAL esate rizikuojant galimą neigiamą šalutinį poveikį ir nepageidaujamų reakcijų. Tai kodėl tiek daug ekspertų maldauti tiems, kurie bando D-BAL jį naudoti atsakingai. Šie neigiami šalutiniai poveikiai apima:

 • ginekomastija
 • Aukštas kraujo spaudimas
 • Aukštos MTL cholesterolio koncentracija
 • Maža DTL cholesterolio koncentracija
 • Toksinis poveikis kepenims ir žalos
 • Slopino testosterono gamybos
 • sėklidžių atrofija
 • Vandens susilaikymas ir pasipūsti

Siekiant užkirsti kelią šiai rizikai steroidas turi būti naudojamas tam tikrą laiką, į tik į nedidelį dozių. Daugelis iš šių neigiamą šalutinį poveikį yra dėl to, kad estrogenų didėjimas, kurį sukelia aromatizuojantys poveikio steroidų. Norėdami kovoti su šia aromatazės inhibitoriumi turėtų būti įtraukta į cycl e . Tai leis išvengti estrogenų iš kauptis sistemą ir sumažinti estrogenų kiekį Jūsų organizme.

Be abejo, D-Bal gali būti labai žalingas į kepenis dėl toksinių pobūdžio. Sunkusis alkoholio vartojimas gali būti labiau žalingi, taip pat kai over-the-counter vaistus, bet vis tiek “D-Bal daro kelia didelį pavojų kepenyse. Tai kodėl naudojant steroidų atsakingai yra būtina. Nors naudojant D-BAL fermentų kepenyse didės lygį, bet kai D-Bal sustabdytas, kepenys turėtų atsinaujinti ir grįžti prie normalaus tol, kol nėra kitų pabrėžia ar toksinių įtaka kepenyse.

išvada

Skaitymas viską, ką gali apie D-Bal, ypač atsiliepimus, svarbu, kad jūs galite jaustis saugūs ir pasitikintys savo pasirinkimą naudotis steroidų ar ne.

Spauskite čia D-Bal Sėkmės istorijos

Jūs taip pat turėtumėte pasitarti su savo gydytoju pridėtinės perdraudimas ir palyginti su kitais steroidais. Kai gydytojas suteikia jums eiti į priekį, tuomet jūs turite rasti sąžiningas, patikimas interneto vaistinės. Taigi, kas yra jūsų laukia? Naudokite D-BAL Ger jūsų Nuostabi Krūtinės raumenų dabar!

Užsakyti D-Bal dabar ir gaukite nuolaidą Šį mėnesį