Male Extra מחקר: הנה 6 עובדות סודיות ביותר על סקס שיגרום לך “האיש האמיתי על המיטה!”

בסקר שלנו, יש יותר מ -1,000 גברים שיש להם רצון לקבל סקס נהדר. ויש עוד מאות נשים, גם יש את אותו חלום. ואנחנו, מנסים לשלב את הטוב ביותר, נבדק והוכח. זה החלום של כולם. לכן, נציג את תוצאות סקר של 1,000 גברים ונשים המשיבות עד שהם עושים אהבה. הנה פרופיל גיל משיבי גברים ונשים:

פרופילים אֲחוּזִים
 גברים 18-24 שנים 28.07%
גברים 25-35 שנים   52.21%
 גברים 35 ומעלה 19.72%
שנתי נשים 18-24  15.15%
 שנתי נשים 25-35 54.54%
נשים 35 שנים עד 30.6%

“מספר הסטטיסטיקה שלנו מראה כי קבוצת הגיל הגדולה ביותר בסקר היא בקבוצת הגיל כי הוא פעיל מיני,” אמר ד”ר. Laeli Andita., Sp. KJ , מומחי סקס מ דרום מזרח אסיה.

תוצאות הסקר כמה דברים שבאמת רוצה גברים ונשים כאשר אוהב לעשות וכל דבר שיכול באמת לגרום לאישה להרגיש מרוצה וחשק לעשות אהבה ולגרום לו כמו לאל מעל המיטה:

 • 1 st   סיקרט : נשיקה היא משכרת . נשיקה היא עדיין עמד די גבוה כמו הפעילות שגרמה האישה להפעיל. היא מוכרת על ידי 89.21% גברים ו- 90.63% נשים!

  “Bonding או מליטה בעיה רצינית כשהאישה הם עם בן זוגם,” אמר ד”ר. Laeli.

  כמובן, הרבה גברים הרואים מנשקים להיות גם משהו לראות קדושה מהפער במספרים שאינם רחוק מדי.

 • 2 nd   סיקרט : פוזיציות הסקס הכי טוב . כתבנו כמה תנוחות מין המועדפות ביותר על ידי גברים ונשים, כולל המיסיונרית, בסגנון כלבלב, אישה על העליונה, אנאלי, עמדת 69, ו טעימה. ואז אנו מספקים בקנה מידה בין 1-10, וזוהי התוצאה:mrloseweight-the-המין-עמדות-נשים-אהוב-הטוב ביותר
  • אישה על העליונה , רצוי 24.43% גברים ו- 21.42% נשים
  • מיסיונרית , רצוי 19.31% גברים ו- 13.79% נשים
  • סגנון דוגי , רצוי 18.86% ו 17.86% נשים
  • אחרים, רצוי 13.44% גברים ו- 16.67% נשים
   בהתבסס על הנתונים לעיל, גברים ונשים דומים כמעט במין סגנון וטעם.
 • 3 rd   סיקרט : כיצד להפוך את היציאה רוב כאשר חדירה? . היו 78.48% מגברים אשר להזכיר כי טכניקת לנקב פין: לנקב, לנקב רדוד וסוגים מגוונים של דקירות לתת הנאה, ועל 78.79%, הנחה היא כי החדירה מלווה גירוי בתחומים אחרים תהיה מאוד טעים.

  “כן, זה צריך, כמו החדירה ידו ופיו לא להפסיק לספק גירוי, למשל על ידי מתן גירוי לחזה, מתנשק, עד מצד אחד הוא משחק את הדגדגן,” אמר נטשה , יועץ מין מרוסיה.

 • 4 th   סיקרט : ? כיצד להפוך נשים במהירות להגיע לאורגזמה תוצאות הסקר חשף את העובדות הבאות:
  • תן לנשים להרגיש בטוחות ונוחות תוך כדי התעלסות, יש 61.67% מנשים
  • סקס עמדה יש, 61.67% מהנשים (רובם כמו האישה על גבי, בסגנון כלבלב ו מיסיונרית, כמו העובדה הראשונה לעיל)
  • חדירה טכנית הולמת , יש 58.82% מנשים
  • משחק מקדים ארוך , יש 52.94% מהנשים
 • 5 th   סיקרט : לבטא את הקול שלך . אתה מרגיש טוב מאוד במהלך חדירה? אין מהיר להנאתכם עם קול, מן אנחות, גניחות, עד צרחות. ישנם לפחות 32.38% גברים ו- 42.42% נשים אשר הם כאלה.
 • 6 th   סיקרט : ! באיזה אזור הוא פסיון מגנט סקס הגדול אכן, ישנם כתמים רבים גברים ונשים שיכולים נחקר במהלך קיום יחסי מין, אך רק מעטים אשר הופכים את המגנט הראשי במהלך התעלסות.
  • לגברים : שדיים של אישה, שנבחרו על ידי 48.78%
  • לנשים : גודל איבר המין שלך, שנבחר על ידי 32.35%

בהתבסס על הסטטיסטיקה לעיל, אתה צריך פשוט מניה להיות ‘האיש האמיתי על מיטה “, עם האפשרות לבצע זוגך מכור לסקס איתך. אבל, מה קורה אם תשוקה שאינם נתמכים על ידי צוות נאות? מה אם אתה נתקלת בבעיות עם זקפה? מה אם גודל הפין שלך רק רגיל או אפילו מתחת תקן ממוצעת? למעשה, נשים רבות מרגישות התעלסות חושנית בגלל גודל איבר המין שלך, כמו גם את העובדה כל ששת של פתרון אחד מעל? רק לבעיית סקס אתה למעלה.! לשכלל את חיי המין שלך עם זכר אקסטרה! בגלל אקסטרה זכר יש כל מה שאתה צריך להיות “גבר אמיתי על המיטה” ולהפוך אישה להפציר להתעלס איתך.

מהו אקסטרה זכר?

MaleExtra היא חברה ותיקה שהקדישה -15 השנים האחרונות למחקר ופיתוח של מוצרי בריאות חדשניים. צוות שירות לקוחות המסור שלנו זמין 24/7 בכדי לענות על כל שאלה שיש לך על כל המוצרים שלנו.

“עם יותר מ -12 מיליון קפסולות נמכרו יותר מ 150.000+ לקוחות מרוצים , ™ אקסטרה זכר הוא אחד המובילים, מוצרי שיפור זכר האמינים ביותר בשוק.”

הסוד זקפות סלע קשה כל הלילה כוח העמידה MaleExtra ™ מספק לך הוא במינונים האיתן של L-arginine HCL וכן רימון 40% חומצה אלגית. חומרים פעילים אלה למעשה נבחרו במיוחד עבור היכולת שלהם באופן משמעותי להגביר ייצור תחמוצת החנקן בגוף. וגם תחמוצת החנקן הוא חיוני לשיפור זרימת הדם אל הפין שלך. תחמוצת חנקן משחררת וגם מרחיבה כלי הדם שלך, ובכך להגדיל את זרימת הדם דרך הגוף שלך.

על ידי העלאת רמות תחמוצת חנקן בדם שלך, MaleExtra ™ מגביר את זרימת דם לפין שלך וגם חלוקת חמצן לתאים שלך, לספק לך זקפת מוצק כי נשאר יותר למשך זמן ארוך יותר, ואת הסיבולת למפגש סקס אלים וגם מהנה.

אנחנו תוצר שיפור הזכר הראשון להשתמש רימון אלגית 40% בנוסחא שלנו – לא תוכלו לאתר זה מרכיב לחיזוק סופר יעיל, תחמוצת חנקן פריט שיפור זכר אחר. כמו גם עם כפול המינון של המרכיבים החיוניים שלנו מאשר יריבינו, ™ MaleExtra הוא הטאבלט שיפור הזכר החזק ביותר על השוק!

קנה MaleExtra ™ עכשיו להיות בנאדם על מיטה

איך מפעילים ™ MaleExtra עובד?

סקס מתגמל – גם לך וגם בן זוגך – מסתמך על זקפת גדול, קשה, עמיד. וגם זקף טוב, קשה, ארוך טווח, עליה מתבסס זרימת דם. MaleExtra ™ משתמשת היתוך יעיל של רכיבים אורגניים הוכחו כדי לסייע להגביר את הגודל, איתן וקיימת של זקפות שלך על ידי גברת זרימת דם אל הפין שלך.

mrloseweight-תועלת של גברים-תוספת

במהלך זקפה, הרקמות בפין שלך להתמלא בדם. הדם עוד יותר תאים אלה להחזיק, גדול יותר וגם יותר מאתגר הפין שלך בסופו להיות. MaleExtra ™ מגביר את נימי גרימת התאים זיקפה הפין שלך, להגביר את זרימת הדם אליהם כאשר יש לך זקפה. עלייה זו בזרימת הדם לפין שלך מציע לך גדול, יותר קשה, הרבה יותר ארוך זקפות קיימא, וכן יעזור לך לחוות חזקות, הרבה אורגזמות קיצוניות יותר.

זה לא הכל. זרימת הדם משופרת גם מציין חמצן וחומרים מזינים ניתנים הרבה יותר מהר לתאים, דחיית תשישות ושיפור הסיבולת שלך ברחבי המין. עם MaleExtra ™ אתה יכול לספק השותף שלך את מה שהם רוצים באמת בזקפה קשה כסלע וכל כוח העמידה הערב.

מהו היתרון האמיתי של ™ MaleExtra?

Mrloseweight-זכר-חוץ-תוצאה-ב-שבועות

נוסף זכר נותן יתרונות אמיתיים ליחידים עניין של חודשים. התערובת הייחודית של MaleExtra של חומרים מזינים מכריעים ורכיבי שיפור זקפו יעילים מציעה לכם תוצאות ענקיות עם רק 3 כדורים ביום . אז, רק לקחת שלושה ™ בונוס זכר ומסחר; גלולות רגילות עם ארוחת בוקר או ארוחה נוספת, וגם להתענג גדולה, זיקפה קשה כמו גם חיי מין טעון סופר! ודא שאתם צורכים חבורת אלכוהול מים להתרחק התייבשות.

הרבה הצרכנים שלנו מרוצים לחלוטין בדקו גידול בממד הפין הזקוף שלהם ב בין 0.8 – 2.6 אינץ ‘על פני 3 – משך 6 חודשים באמצעות זכר נוסף ™ על בסיס יומי. עם גדולה, זיקפה קשה, הרבה יותר שיאים אינטנסיביים, כמו גם עלייה גדולה הסיבולת שלך בחדר המיטה, יש תוספת הגברה זכר שום דבר אחרת כמו MaleExtra ™

תוצאות נעות אנשים שונים, אולם רוב הלקוחות נוספים זכר פותחים את בדיקת תוצאות בתוך כמה הראשון של שבועות של נטילת ™ MaleExtra. על מנת לראות תוצאות, זה חיוני לך להמשיך לקחת בונוס זכר ™ יומי. ככל שאתה להישאר לקחת ™ MaleExtra, טוב יותר את התוצאות אתה בהחלט תקבל.

הם כל תופעת לוואי שלילית של ™ MaleExtra?

כל מי שיש לו אינטרס במוסף זה צריך לבחון את החלק הזה מאוד בקפידה. זה מה שנדרש כדי להכיר את כל המרכיבים הפעילים של זכר נוסף הם טבעיים והם לא מביאים שום סוג של תופעות שליליות שליליות. אף על פי כן, במחקר הפרט שלי, חשפתי כמה גברים חוו את הבעיה כמו זעה יוצאת דופן, חלק התייבשות כמו גם דיכאון קל. עם זאת הם מעטים רשומים צר אלה עיקר אדם הערכות נוספות הן חיוביות. מומלץ לכולם לקחת טבליות baseding על הבקבוק דן על הבקבוק. אל תנסה לחרוג וגם אחרי ההנחיה בקפידה. אם אתה בכושר וכן פעילים לקחת את הכדורים האלה ללא שום בעיה.

“אין תופעות לוואי מוכרות כתוצאה זכר אקסטרה ™.”

לקנות MaleExtra ™ מתוך האתר הרשמי

לקוח מרוצה ™ MaleExtra

Mrloseweight-זכרתי-אקסטרה-זוג-לאחר-סקס-חם

פרטים מקיפים על MaleExtra, ניתוח נתונים אנליטיים, מכירות, כמו גם מחקר מדעי אינם מספיקים כמעט ללא המלצות מאנשים. בשל העובדה כי אנשי המלצה כי צריכים לאשר על מידע הפריט הוא עובדות מדויקות על הקרקע אשר בנוסף יוכל לשמש כהפניה או נקודת מבט שנייה לפני ללקוחות אפשריים באמת תהיה לנצל MaleExtra. הנה אני אספק כמה החסויות של אנשי MaleExtra שאני שהורדתי מאתר הרשויות:

“השתמשתי פין משאבות לפני ומצאתי אותם להיות מאוד זמניים, אז הייתי יותר מופתע לטובה כאשר MaleExtra עזר לי לשפר את גודל הפין שלי לצמיתות ב -1.7 סנטימטרים יותר מחודש. גם השותף שלי הוא מום באיזו מהירות הפין שלי גדל. אבל היא לא תשנה את לי חדשה לעולם. היא לא יכולה לשמור את ידיה ממני “.  – וויל Timpson, מדריך כושר, ארה”ב, דרום קרוליינה

“אני רק רוצה להודות לך על ההבדל שבצעת את הביטחון העצמי שלי, סיבולת, ובריאות פין כוללת. תפקוד לקוי של זיקפה יכול להשפיע על כל אדם, וזה יכול להיות מדכאת את זה עוד ממשיך. אבל התוסף שלך ובאימונים עשו את הבדל אמיתי לחיי המין שלי. אני כעת בשליטה של כוח העמידה שלי שפיכה מוקדמת אינם קיימים עוד. פלוס מצליח לשפר אורגזמות והפין בגודל שלי עורר ברצינות בי צד שאני לא ידעתי על קיומם. עכשיו אני כבר לא מפחד להתנסות “. טוב כבשן, חשמלאי, ארה”ב, בולטימור

“אני אוהב את השליטה תרגילים של MaleExtra עזרו לי ליישם על הזין שלי. לא ציפיתי הודעה כאמור עלייה משמעותית בחשק מיני, גבריות ואת כוח העמידה שלי, אבל 34 אלה תרגילים פשוטים עזרו לי לרתום תיאבון המיני שלי וניסיון מלא אורגזמות אינטנסיביות “. לוק קיין, מנכ”ל, ארה”ב, אילינוי

“צבר יותר מ 1 ס”מ בגודל הפין וזה היה הדבר הכי מגניב. הסכום בפועל עם המוצר הזה היה קרוב יותר אינץ וחצי. הגידול גודל בלט אורך, ובקושי ב היקפו של הפין. אבל עשיתי משהו כדי להתנקם עוד תוצאות … תוצאות גדולות, אם אפשר לומר כך “.מיכאל, בריטניה, לונדון

איך אני יכול לקנות MaleExtra ™  ?

ניתן לרכוש MaleExtra ™ & מקצוע; רשויות בביטחון מאתר האינטרנט (אנא, לא לרכוש פריט זה של אמזון או e-Bay), בידיעה כי “& rsquo; שעות נתמכות עם שום איום, לא החזיר יום אי נוחות 60 להבטיח . אם עבור כל סוג של סיבה לך ‘& rsquo; מחדש לא 100% מרוצים, רק את ההחזר ממשיך להיות ™ בונוס זכר ומסחר; גלול יחד עם כל האריזה המקורית שלך תוך 60 ימים מיום ההפצה עבור החזר מלא, השמטת דמי משלוח.

כמה זה?

הצעות אקסטרה זכר 3 רכישות חבילות עם מחירים מוזלים עבור כל חבילה בהתאם לצרכים של לקוחותיה.

אריזת 1 חבילת 2
(הכי פופולרי ו ההישג הטוב ביותר)
חבילת 3
mrloseweight-MaleExtra-מחיר-01a mrloseweight-MaleExtra-מחיר-2a mrloseweight-MaleExtra-מחיר-03A

האם זה מוצר יקר?  התשובה היא “Abselutely NO!”, כאשר לעומת היתרונות שאתה מקבל עבור אמיתי בשלב מאוחר יותר בחיים שלך:

 • הרבה יותר טוב את חיי המין
 • להגיע שביעות רצון הסקס שלך מוערך כמו גם לוויה אהובה כתוצאה של “הקשיחות” של חדר השינה שלך
 • ביטחון עצמי משופר משום שהוא יכול לרצות זוגך במיטה עם גודל הפין כמו גם יחסי מין מתאושש מהר שאתה נותן לבן הזוג שלך
לחץ כאן עבור Male Extra™ הנחה מיוחדת עד Monday, 2020-Apr-06

פְּסַק דִין

ישנן מספר סיבות לקנות גלולות אקסטרה זכר.

 • הראשון, ואולי הגורם החשוב ביותר שמפריד אותו מכל תוספת גדלת גברים אחרת הוא בכך שהוא מתמקד על הגדלת הייצור של תחמוצת חנקן, כימיקל חיוני טבעי בגוף שגורם לזקפה אפשרי. הדבר נעשה על ידי כולל חומצה אלגית רימון 40% כמרכיב מפתח שלה.
 • סיבה נוספת היא כי יש מחקר מדעי ממשי התומך בטענות של הצלחה על ידי היצרנים של אקסטרה זכר. תוסיף לזה את ביקורות המוצר קבל ממשתמשים בפועל, ואתה בסופו של דבר עם הבטחה כי הוא עושה מה שהוא אומר זה יכול לעשות.
 • אקסטרה זכר היא כל כך בטוחה שאתה תראה את התוצאות חלמתם על, שהיא מציעה ניסיון ל -60 יום בחינם. זה בא עם כסף 100 אחוז בחזרה, להבטיח את שביעות רצון לגברים שעדיין אינם משוכנעים ידי ראיה. עבור גברים שרוצים להשיג את מרב יתרונות וסדירים של זכר נוסף, אתה יכול להתחיל על ידי מקבל אספקת חודש רק תחת 60 $. באמת משתמש ייעודי יש כמה “גיינר” חבילות העומדים לרשותם, עם נחות במחיר גבוהות ככל 34 אחוזים בהשוואה למחיר הרכישה החודשי הקבוע, הרווק.

כאזהרה גברים שאינם חדשים בשטח שיפור זכר, אתה צריך להיזהר אתרי אינטרנט וחברות המפרסמות זכר אקסטרה אך למעשה הם פשוט מפיצים זבל שיווק גלולות מזויפות יעיל. היכנסו לאתר האינטרנט MaleExtra כדי לבצע את ההזמנה או להתקשר למספר הסדר שלהם.

קנה Male Extra™ ולקבל תענוג הסקס שלך עכשיו!