Uzmanlar + MaleExtra 5 İpuçları Gecikme Orgazm (Dayanıklı Seks) için En Etkili Yolu vardır

Orgazm çok yakında sık gelir anksiyete sorunlarına yol açmaktadır ve heyecanlı değil yapmak. saniye ‘patlayabilir’ olacak yaklaşırken, genellikle endişe başlar. Ve bir kartopu etkisi gibi, rahatsız edici bir şey, sinir sistemini yanık ve boşalma hızlandırmak.

Eğer uzun bir zaman sürecek istiyorsanız, bunun yerine olmayan cinsel hayal aktarmak için çalışmakla, beyninizde anksiyete kazanmak gerekiyor” dedi David Rowland, Ph.D. , Valparaiso Üniversitesi’nde profesör.

Burada yatakta daha güçlü hale getirecek orgazm, ertelemek için 5 basit ipuçları:

  • Güzel bir deneyim odaklanın. Yaşadığınız bu kadar büyük seks odaklanın. eşinizin dudaklar, onun nefes, kalça veya omuz hareketi gibi, belirli bir kararname şey seçmeye çalışın. Belki yeni bir görünüm için bu fikir. Bunu denemek için bu ipuçlarını iyi çalışabilir Ama eğer tek yolu bilmek.

“Seks heyecanını zevk, o zaman artık kafanızda odaklanmak:” Ben çok hızlı bitirmek ne, ‘ “ Rowland diyor.

  • heyecan tutun. kendiniz kabul ederek, çok hızlı bitiş çizgisine yaklaşan hissediyorum çok geç olmadan “geri çekme” izin veriyorsa.

“Orgazm gelişini yavaşlatabilir pek çok düşünceler vardır. Yani, heyecan kendi seviyesini korumak gerekiyor”  dedi Michael Parelman, Ph.D. , Cornell Üniversitesi klinik psikoloji ve üreme tıp profesörü

  • Eşinizin dürüst. Eğer oyun ‘yavaş gerektiğini eşiniz söyle. , Söyle “Çok seksisin. Ben böyle devam edersek uzun sürmeyeceğini” veya diyerek Panis içinde olduğunda bile bir an için durdurmak “Bir dakika bekle,”  o zaman sözlü veya manuel kadar onu uyarmak biraz daha sessiz. Buna ek olarak, kendi kendine haz sizin için her şey değildir göstermektedir. Bu noktada aslında bir beyefendi olarak görülmektedir.

“Bu şekilde açık olmak, kendine güvenen cinsel vardır eşinizin gösterir,” Rowland dedi

  • eşiniz yardımcı olun. Samimi bir atmosfer aniden durum garip neden olur kaybolur. yaparsa hızlı bir şekilde ‘bitirmek’, sen ona ‘need’- ulaşmak ve optimal bir sonraki turda gerçekleştirmek için hissediyorum baskıyı azaltmaya yardımcı emin olun.

“Birçok yönden öpüşme ve oral seks yaparken bazıları bir dil oynuyor, cinsel ilişki sırasında bir kadını tatmin etmek için yapılabilir,” Parelman dedi.

  • Akıllı Seks değil, sadece Dayanıklı Seks. Winona Devlet Üniversitesi Araştırma erkeklerin çoğu yanlışlıkla ‘dayanıklı seks’ ile ‘iyi seks’ yorumlamak olduğunu göstermektedir. Ve kadınlar terim hakkında sanmıyorum. Dikkat, heyecan verici ön sevişme ve ne kadınlarda zevk verir ne zaman seks daha önemlidir sonra diyorsunuz.

Bazı uzmanlar tarafından yapılan araştırmaya göre, yukarıda belirtilen ipuçları cinsel ilişki sırasında etkili bir çoğu erkek için çalışabilir. Bazen bazıları genellikle bile hala iktidarsızlık “savaş” önce “hızlı seks” yaşıyoruz Ancak, insanın diğer bazı tür, onlar hala yatak odasında “ekstra destek” gerekiyor. En iyi takviyeleri biri yaygın yatakta onları güçlü erkek ve şampiyon yardımcı olmak için kullanılır Erkek Ekstra oldu. Neden Erkek Ekstra ki?

Erkek Extra araştırma ve yenilikçi sağlık ürünleri geliştirme son 15 yılda adamış bir iyi kurulmuş bir şirkettir. Bizim özel müşteri hizmetleri ekibi Eğer ürünlerimizden herhangi biri hakkında herhangi bir soruya cevap 24/7 mevcuttur.

“Satılan 12 milyondan fazla kapsül ile fazla 150.000+ memnun müşteriler , Erkek Ekstra ™ piyasada lider, en güvenilir erkek geliştirme ürünlerinden biridir.”

Hakkında Daha Fazla Bilgi için Tıklayınız MaleExtra ™

MaleExtra Nasıl Çalışır?

Mrloseweight-Banner-Erkek-Extra

Seks Memnun – sizin ve eşiniz hem de – iyi, sert, uzun ömürlü ereksiyon dayanır. Ve iyi, sert, uzun ömürlü ereksiyon kan akımı üzerine dayanır. Erkek Ekstra ™ kullanan ereksiyon boyutu, sertlik ve sürdürülebilirliğini artırmak yardımcı olmak için kanıtlanmış doğal maddeler güçlü bir füzyon senin penise kan akışını artırarak.

Ereksiyon sırasında, penis dokular kan ile doldurun. Bu dokular tutun daha fazla kan, daha büyük ve daha sert penis olur. ™ erkek Ekstra bir ereksiyon olduğunda. Onlara kan akışını artırarak, penis ereksiyon dokulara giden kan damarlarını genişletir uzun süreli ereksiyon, daha sert, penis kan akışının bu artış size daha büyük verir ve sağlar daha güçlü, daha yoğun orgazm deneyimi.

mrloseweight-fayda-erkek-ekstra

Hepsi bu değil. Geliştirilmiş kan akışı da oksijen anlamına gelir ve besin yorgunluğu geciktirerek ve cinsel ilişki sırasında gücünüzü artırılması, hücrelere daha hızlı bir şekilde teslim edilir. Erkek Ekstra ile onlar gerçekten kaya sert ereksiyon ve bütün gece kaldıktan gücüyle istediklerini eşiniz verebilir ™.

MaleExtra Real Fayda nedir

Mrloseweight-erkek-ekstra-sonuç-in-haftaErkek Ekstra birkaç ay kullanıcılara gerçek faydalar sağlar. Temel besin ve güçlü ereksiyon arttırıcı maddeler MaleExtra en benzersiz karışımı verir sadece üç hap bir gün büyük sonuçlar . Yani, Sadece kahvaltı veya başka bir yemek ile üç Erkek Ekstra ™ kapsülleri her gün almak ve daha büyük, daha sert ereksiyon ve süper şarjlı seks hayatı tadını çıkarın! Eğer dehidratasyonu önlemek için su çok içmek emin olun.

Birçok 6 aylık dönem – 3 üzerinde 2.6 inç – memnun müşterilerimiz 0.8 arasında kendi dik penis büyüklüğü bir artış gördük Erkek Ekstra ™ her gün kullanarak. Daha büyük, daha sert ereksiyon, daha yoğun orgazm ve yatak odasında da dayanıklılık için büyük bir artırma ile, ™ Ekstra Erkek gibi başka hiçbir erkek geliştirme takviyesi var.

Sonuçlar farklı insanlar arasında değişir, ancak Erkek Ekstra müşterilerin çoğu Erkek Ekstra ™ alarak ilk birkaç hafta içinde sonuçları görmeye başlar. Sonuçları görmek için, o her gün ™ Ekstra Erkek almaya devam önemlidir. Artık Erkek Ekstra ™, alacağınız iyi sonuçlar almaya devam ediyor.

MaleExtra Herhangi Olumsuz Bir Yan Etkisi vardır

Bu ek ilgilenen herkes çok dikkatli bir şekilde bu bölümü okumalısınız. Male ekstra tüm malzemeyi bilmek doğal gerekli ve onlar herhangi bir olumsuz yan etkisi getirmek değil. Ancak, benim kişisel araştırma, bazı erkekler, anormal terleme gibi sorunla karşılaştı dehidratasyon ve hafif depresyon slayt keşfetti. Ama bu sorun ve Erkek Ekstra değerlendirme çoğunluğu az sayıda rapor vardır olumludur. Şişe üzerinde belirtilen şişe göre hap almak için herkes için önerilir. aşan ve dikkatle talimatları takip etmeye çalışmayın. Zinde ve aktif olması durumunda herhangi bir kaygı olmadan bu hapları.

“Erkek Ekstra bilinen herhangi bir yan etkisi ™ vardır.”

Satın MaleExtra ™ Resmi Web sitesinden

MaleExtra Müşteri Övgüleri

Erkek Ekstra, istatistiksel veri analizi, satış ve bilim ile ilgili detaylı bilgiler kullanıcıların referansları olmadan yeterli değildir. ürün bilgilerine kanıtlamak zorunda bonservis kullanıcılar da referans veya muhtemel kullanıcıları aslında Erkek Extra kullanacak önce ikinci bir görüş olarak kullanılabilir zeminde doğru gerçekler çünkü. İşte ben kullanıcılara ben Resmi Web Sitesi indirilen Erkek Ekstra bir referansları bazı sunacak:

“Ben penis önce pompaları kullanılan ve onları çok geçici olarak bulundu, bu yüzden MaleExtra beni sürekli bir ay içinde 1,7 inç benim penis büyüklüğünü artırmak için yardım ederken hoş bir sürpriz daha fazla oldu var. Hatta eşim benim penis büyüdü ne kadar hızlı şok edilir. Oysa o dünya için yeni beni değiştirmek olmaz. O üzerimden ellerini devam edemez “.   – Will Timpson, Spor Eğitmeni, ABD, Güney Carolina

“Ben sadece benim güven, dayanıklılık ve genel penis sağlığı yaptık farkı için teşekkür etmek istiyorum. Erektil disfonksiyon herhangi bir adam etkileyebilir ve ruh hayat devam ediyor uzun yok olabilir. Ama takviyeleri ve egzersizleri benim cinsel yaşam için gerçek bir fark yaptık. Ben artık var benim kalıyorum gücü ve erken boşalma kontrolü şimdi duyuyorum. Ayrıca benim orgazm ve penis büyüklüğü artırmak için yönetmek ciddi ben bilmediğiniz bana bir tarafı yol açtı. Ben artık şimdi deneme korkuyorum “.  Toby Fırın, Elektrikçi, ABD, Baltimore

“Ben MaleExtra en egzersizleri benim penis uygulamak için bana yardımcı oldu kontrolü seviyorum. Böyle bir libido, erkeklik belirgin bir artış ve benim dayanma gücü fark beklenen asla, ama bu 34 basit egzersizler cinsel iştah ve deneyim tamamen yoğun orgazm koşum bana yardımcı oldu “.  Luke Cain, CEO, ABD, Illinois

Nasıl MaleExtra satın alabilirim?

Sen Resmi Web sitesinden güvenle Erkek Ekstra ™ satın alabilirsiniz bir risk, hiçbir güçlük ile desteklenmiş bilerek, (Amazon veya e-Bay adlı Bu Ürünü satın Etmeyin Lütfen) 60 gün para iade garantisi . Herhangi bir nedenle% 100 memnun değilseniz, sadece nakliye ücretleri hariç olmak üzere, tam bir geri ödeme için teslimat 60 gün içinde tüm orijinal ambalajı ile birlikte kalan erkek Ekstra ™ kapsül dönün.

Ne kadar?

Erkek Ekstra teklifler müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her bir paket için indirimli fiyatlar ile 3 paket satın.

1 Paket 2 Paketi
(En Popüler ve En İyi Sonucu)
3 Paketi
mrloseweight-MaleExtra fiyat-01a mrloseweight-MaleExtra fiyat-2a mrloseweight-MaleExtra fiyat-03a

Bir Pahalı Ürün midir?  Cevap “Abselutely HAYIR!” Dir, gerçek daha sonra hayatınızda olsun faydaları ile karşılaştırıldığında:

  • Iyi seks Yaşam
  • çünkü yatak “güç” takdir ve tercih edilen iş ortağı
  • Eğer eşiniz sağlamak penis büyüklüğü ve dayanıklı seks yatakta eşiniz tatmin edebilir, çünkü güven arttı
Için tıklayınız MaleExtra ™ ) (Özel İndirim kadar